cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

головна
міські оголошення  
робота  
форум 
  візитівка міста
  історія
  символіка міста
  мер міста
  фотогалерея

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт
  сучасний стан економіки міста
  міський бюджет
  підприємства та бізнес
  комунальні підприємства
  інформація для бізнесу
  міський центр зайнятості
  мас-медіа
  громадські організації
  сервіс та відпочинок
  міські новини

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

:. Офіційні новини .:
 23.11.2015
Подрыв ЛЭП на границе с Крымом угрожает работе Южно-Украинской АЭС
 Падение ночью в Херсонской области опор линий электропередач, снабжающих, в том числе Крым, привело к аварийному отключению украинских атомных станций
 »»»

 16.11.2015
Суд признал недействительной закупку информуслуг Южно-Украинской АЭС на 31 миллион бюджетных средств
 По иску прокуратуры города Южноукраинска суд признал недействительными результаты торгов обособленного подразделения государственного предприятия «Южно-Украинская атомная электростанция» государственного предприятия «Национальная атомная энергогенерирующая компания «Энергоатом» по закупке услуг в сфере информационных технологий на сумму более 31 миллиона гривен
 »»»

 11.11.2015
На виборах мера в Южноукраїнську впевнено переміг Пароконний
Віктор Пароконний виграв вибори на посаду голови міської ради Южноукраїнська Миколаївської області. Відповідне рішення 30 жовтня прийняла міська виборча комісія
 »»»

 10.11.2015
Южноукраїнськ:Обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та права на охорону праці під час роботи
Найголовнішим обов’язком працівника є неухильне дотримання вимог законодавчих та нормативних актів з охорони праці за своїм фахом, що є запорукою предметної діяльності без травм і аварій та будь-якого ушкодження здоров’я
 »»»

 29.10.2015
Южноукраїнськ:Оприлюднено проект нового Закону України «Про колективні договори і колективні угоди»
З метою реформування законодавства з питань колективно-договірних відносин Міністерством соціальної політики України розроблено і оприлюднено законопроект «Про колективні договори і колективні угоди»
 »»»

Всі новини »»»

Телефонний довідник міської ради

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Міські новини   
Оголошується конкурс на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі у місті Южноукраїнську
07.02.2012
Оголошення


Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі у місті Южноукраїнську Миколаївської області.

Оганізатор конкурсу: виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 48.

Характеристика об’єкта конкурсу: Міській автобусний маршрут загального користування у режимі маршрутного таксі: «МПЗ– житловий будинок №14 – АЕС – залізничний вокзал».

Для забезпечення перевезень на міському маршруті необхідно не менш 4 м'яких одиниць автотранспорту.

Режим руху автотранспорту в напрямку: МПЗ – АЕС з 8.30 до 15.30 через кожні 30 хвилин у робочі дні, в напрямку МПЗ – залізничний вокзал з 16.30 до 7.30 щоденно, згідно розкладу руху поїздів через ст. Южноукраїнська.

Умови конкурсу: Дотримання перевізниками – претендентами вимог чинного законодавства при перевезенні пасажирів.

Безумовне виконання чинного законодавства щодо забезпечення пільгових перевезень пасажирів відповідно до ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Використання у достатній кількості автомобільними перевізниками на законних підставах сертифікованих автобусів відповідного класу та категорії.

На автобусному маршруті загального користування можуть бути задіяні автобуси категорії М2 класу А, категорії М3 класу А та І, ІІ.

Необхідність наявності резерву автобусів для об’єкта конкурсу у автомобільних перевізників, виходячи із такого розрахунку: при кількості автобусів, необхідних для здійснення перевезень на об’єкті конкурсу до 5 автобусів, передбачається 1 одиниця рухомого складу. Категорія та клас резерву автобусів повинні відповідати структурі парку автобусів, заявлених для перевезення на об’єкті конкурсу.

Забезпечення регулярності руху в напрямку МПЗ – АЕС з 8.30 до 15.30 через кожні 30 хвилин у робочі дні, в напрямку МПЗ – залізничний вокзал з 16.30 до 7.30 щоденно, згідно розкладу руху поїздів через ст. Южноукраїнська.Забезпечення регулярності руху визначено виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради відповідно кожного об’єкта конкурсу: на міських автобусних маршрутах загального користування – цілодобово за визначеним розкладом руху, який затверджується в установленому порядку.

Відповідність автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, екологічним показникам (токсичність (вміст СО2) – до 3%), димність – до 40%)

Забезпечення обов’язкового надання квітка пасажиру.

Передбачення в обов’язковому порядку організації диспетчерського управління та інформаційного забезпечення пасажирів.

Забезпечення переможцем конкурсу самостійного перевезення пасажирів на маршруті (що був об’єктом конкурсу) та покладення на нього відповідальності за якість обслуговування пасажирів та безпеку учасників руху і пасажирів.

Визначення переможця серед перевізників – претендентів, які беруть участь в конкурсі та оформлення подальших відносин з ним здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.08 №1081.

Перевізник – претендент подає до конкурсного комітету документи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та повинні обов’язково містити характеристику наявних автобусів, які пропонуються використовувати на даному маршруті, структуру парку автобусів, що працюватимуть на маршруті за пасажиромісткістю, класом, технічними та екологічними показниками.

Власники автобусів, що використовуються для перевезення пасажирів повинні забезпечувати їх зберігання у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони.

Автомобільний перевізник, який здійснює перевезення пасажирів зобов’язаний: забезпечувати дотримання персоналом вимог законодавства про автомобільний транспорт, забезпечувати контроль технічного та санітарного стану автобусів перед початком роботи, забезпечувати проведення щозмінного перед рейсового та після рейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів, забезпечувати водія необхідною документацією, утримувати транспортні засоби у належному та санітарному стані, забезпечувати їх своєчасне подання для посадки пасажирів та відправлення, забезпечувати проїзд пасажирів до зупинки чи місця призначення за маршрутом без додаткових витрат у разі припинення поїдки через технічну несправність транспортного засобу.

У конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт» та інших законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів, забезпечувати умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства, забезпечувати проведення стажування та інструктажу водіїв, забезпечувати безпеку дорожнього руху.

Порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу: Інформацію про об’єкт конкурсу та бланки документів для участі у конкурсі можна отримати в управлінні житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради (тел./факс (05136) 2-10-57).

Адреса офіційного сайту міста Южноукраїнська, на якому розміщується інформація про конкурсну документацію: www.yu.mk.ua.

Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі: конкурсна пропозиція подається особисто або уповноваженою особою перевізника – претендента у двох закритих конвертах з 8.00 до 17.00 у робочі дні до управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради за адресою: Миколаївська область м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 23 кім. 93 а,б.Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: 05.03.2012 до 17.00 годині

Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: Засідання конкурсного комітету відбудеться 20.03.2012р. у 14.00 годині за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів,48, зал засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: Зворигін Сергій Миколайович – начальник управління житлово - комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, тел./факс (05136) 2-10-57, 2-10-73

yujnoukrainsk.mk.ua<< повернутися   [версія для друку]
:. Міські новини .:
 18.10.2016
Южно-українські атомники передали військовим чергову партію відновленої техніки
11 жовтня, напередодні Дня захисника України, в автотранспортному господарстві (АТГ) ВП ЮУАЕС відбулися урочисті збори, присвячені передачі представникам 4 військових підрозділів 9 одиниць відновленої техніки
 »»»

 17.10.2016
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнськ
Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську пропонує оформити передплату журналу «Безпека праці на виробництві» на 2017 рік з метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань, діяльності Фонду
 »»»

 10.10.2016
Южноукраїнськ:Николаевские десантники показали новый метод борьбы с аватарами
 В Николаеве бойцы 79-й отдельной аэромобильной бригады Вооруженных сил Украины продемонстрировали новый метод борьбы с пьянством среди военнослужащих
 »»»

 07.10.2016
Южноукраїнськ:Предприятия Николаевщины оплатили почти 25 миллионов экологического налога
С начала 2016 года органами ГФС в Николаевской области обеспечено поступление в бюджет экологического налога в сумме почти 25 миллионов гривен
 »»»

 04.10.2016
Южноукраїнськ:На Николаевщине переаттестацию не прошли 382 полицейских
В Николаевской области переаттестацию в рядах Национальной полиции прошли 1650 сотрудников правоохранительных органов из более чем 2000 тысяч человек
 »»»

Всі новини »»»
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

TyTa
www.yuzhnoukrainsk www.cityukraine